
У селі Катеринівка Хмельницького району, 28 серпня відзначили храмове свято. Храм Успіння Божої Матері відзначив смарагдову річницю, з дня свого заснування.
55 років тому, у тому приміщені, де сьогодні знаходиться храм, була контора місцевого колгоспу, тому приміщення для церкви тут нестандартне, але за роки функціонування тут його вже повністю адаптували за церковними канонами.
Сьогодні тут щотижня відправляються служби та святкові літургії. Настоятелем є Дмитро Гродський - він вже не один рік є духовним наставником як для прихожан так і для громади села.
Святкували відпуст у тісному родинному колі, усього на літургії було присутньо близько 40 людей, серед запрошених були і представники благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Віктор Тащук, вручив настоятелю матеріальну допомогу, за рахунок якої, тут планують відремонтувати дах.