У виборця і депутата проблеми одні

14/09/2014, Громадська діяльність

image

 

 

    У неділю сотні жителів Хмельницького району мали змогу поспілкуватися віч на віч зі своїм обранцем, народним депутатом Верховної Ради України Сергієм Лабазюком. Велелюдні зустрічі відбулися в Олешині, Черепівці, Череповій, Осташках та Грузевиці. Селяни говорили про наболіле – про виснажливу війну на сході, важкі для простої людини будні, відсутність належної інфраструктури на селі, проблеми благоустрою. Водночас відзначали і те, що впродовж свого дворічного депутатства Сергій Лабазюк ніколи не забував про них, активно допомагав вирішувати різні проблеми.

   Особливо дякували депутату родичі мобілізованих сельчан за величезну допомогу, яку сьогодні він надає бійцям АТО. Звертаючись у громадську приймальню Сергія Лабазюка, люди постійно отримують найнеобхіднішу на війні амуніцію, бронежилети та берці. Адже, як відомо, більшості сільських родин такі витрати не під силу.

   Бути, як ніколи разом, гуртуватися у вирішені проблем, не жити за принципом «моя хата з краю», адже тільки в такому разі є шанс підняти країну із економічної та суспільно-політичної кризи - на це націлював своїх виборців народний депутат.

   У Грузевиці на зустріч із Сергієм Лабазюком прийшли військовослужбовці військової частини А – 3031, які сьогодні займаються технічним забезпеченням мобілізованих, готують солдат до відправки на схід України. Офіцери кажуть – бійці не забезпечені нічим, тому й звернулися до Сергія Петровича за допомогою, одягом та провізією. За їхніми словами, аби зібрати одного бійця, потрібно щонайменше 16 тисяч гривень