У Хмельницькому районі Сергію Лабазюку дякували за добрі справи і благословили на нові звершення

06/10/2014, Громадська діяльність

image

 


  

   Сергій Лабазюк зустрівся з громадами сіл Масівці, Колибань, Богданівці, Копистин Хмельницького району. Дискусії народного депутата з населенням цих сіл були особливо активними – місцеві жителі поставили велику кількість запитань як місцевого, так і загальнодержавного характеру. Доля Донбасу, ціна на енергоресурси, коли вступить у дію закон про спадщину, створення земельних банків, зняття депутатської недоторканості, а разом із тим і встановлення зупинок та дитячих майданчиків, адресна допомога, розчистка доріг від снігу взимку – це частина того, що цікавить нині населення.

   Однак голослівних обіцянок про те, що все у короткій перспективі стане добре, Сергій Лабазюк своїм співрозмовникам не давав. Натомість запропонував разом подивитися на реалії зважено та об’єктивно. Все ж народний обранець переконаний в тому, що скруту українці здолають, потрібно лише об’єднатися, діяти разом і кожною, навіть найменшою справою намагатися покращувати власне життя.

   Відвертим діалогом з молодим та амбітним політиком представники громади залишились задоволені. Адже він – перший з народних депутатів, який іде назустріч своїм виборцям, перебуває в постійній співпраці з ними прислухається до їхніх проблем, говорить правду, якою б гіркою вона не була. А цією чеснотою може похвалитися далеко не кожний наш політик. Наприкінці зустрічей люди дякували Сергію Петровичу за ті добрі справи, які він та його помічники вже зробили та бажали йому перемоги у майбутніх виборах. Присутній на зустрічі в селі Колибань священик – отець Діонісій – благословив Сергія Лабазюка на нові звершення.