
Відкритий обласний турнір пройшов серед школярів міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Шепетівки, Городка та Теофіполя. Боксували молоді спортсмени за першість в області.
Вболівати за молодих спортсменів прийшов і народний депутат України Сергій Лабазюк.
«Надзвичайно приємно було спостерігати та вболівати за молодих спортсменів. Тим більше, що бокс – це і мій «рідний» спорт, - поділився враження кандидат в майстри спорту по боксу, нардеп Лабазюк. - Хлопці хоч і молоді але вже відчувається потенціал, відчувається сильний удар».
Нардеп висловив сподівання, що молоді боксери продовжать свій шлях у спорті. І в боксі досягнуть високих вершин. Щоб одного дня як і їхні старші наставники, такі як: Світлана Тертична, Марія Барута, Денис Лазарев, прославили наше місто та область на всю Україну.
Крім того, Сергій Петрович висловив подяку тренерам, які зуміли зацікавити молодь боксом та спортом загалом. Бо, на думку нардепа, краще, коли свій вільний час молодь вкладає у саморозвиток і проводить час у спортзалі, а не на вулицях.
«Знаю по собі, що свій характер загартував саме у спортзалі, і все що на сьогодні досягнув – лише завдяки витримці, впевненості та цілеспрямованості», - додав Лабазюк.
Він побажав молодим спортсменам удачі та нових перемог.